Zestaw 3 woskowijek od BeePack.

 

Woskowijka to ekologiczna i wielorazowa alternatywa dla folii spożywczej, torebek śniadaniowych i innych jednorazowych opakowań.

 

Woskowijka to bawełniany materiał pokryty woskiem. Pod wpływem ciepła rąk woskowijka dopasowuje się do kształtu przedmiotu i szczelnie owija kanapkę, miskę, warzywa, owoce czy nabiał, dzięki czemu dłużej zachowują świeżość.

 

Po użyciu wystarczy umyć w letniej wodzie i wysuszyć.

 

Zestaw zawiera 3 szt.:
1 Small: 18x18 cm (liść monstery)
1 Medium: 28x28 cm (ananasy)
1 Large: 36x36 cm (liść monstery)

 

Skład

Każda woskowijka jest wykonana ręcznie. Bazą opakowań BeePack® jest polska tkanina bawełniana, posiadająca międzynarodowy certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100*.
W skład BeePack® dodatkowo wchodzą:
OCZYSZCZONY WOSK PSZCZELI – posiada wysoce dobroczynne właściwości lecznicze a flawonoidy w nim zawarte działają przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Ponadto wosk używany jest również w przemyśle do produkcji środków konserwujących. Ta jego właściwość – naturalnego konserwantu jest dla nas szczególnie cenna.
ŻYWICA DRZEWNA – Żywica to naturalny opatrunek drzewa. My doceniamy jej właściwości antyseptyczne i antybakteryjne.
ZIMNOTŁOCZONY OLEJ JOJOBA - Tłoczony na zimno olej jojoba jest nieocenionym produktem pielęgnacyjnym. Posiada szereg związków i witamin posiadających właściwości regeneracyjne.

Produkt został przebadany przez TUV pod kątem dopuszczenia do kontaktu z żywnością. Do wykonania produktu użyto wosku z Food Grade i portugalskiej żywicy kosmetycznej, neutralnej dla żywności.

 

Woskowijki 3 szt. S, M, L - BeePack

49,00 złCena